Andělská masáž pro zdraví těla i duše

Proč ke mně?

Laskavý přístup

Svým klientům velmi ráda poradím možné příčiny jejich problémů a doplním potřebné informace k jejich odstranění, aby z masáže odcházeli s co nejlepším pocitem.

Klidné prostředí

Studio se nachází na klidné ulici v blízkosti centra. Na recepci vám při příchodu nebo po masáži mohu nabídnout některý z ozdravných čajů, který završí váš zážitek z masáže.

Kvalitní produkty

Mezi mé oblíbené přípravky, které používám při své práci, patří produkty české rodinné firmy s tradicí Álma-Linné, které jsou bez dráždivých konzervačních přísad, syntetických parfémů a barviv. 

Nejvyhledávanější masáže

Klasická masáž 

690Kč

Klasická masáž je vhodná pro odstranění únavy, a to jak fyzické, tak psychické. Napomáhá uvolnění od bolesti, zatuhlých svalů a blokád vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organizmu. Zlepšuje prokrvení tkání. 

Lymfatická masáž

790Kč

Díky této masáži dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy. Masáží se z těla vylučují škodliviny, snižují otoky a projevy celulitidy. Jedná se o přirozenou metodu, která je lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Ajurvédská masáž 

1490Kč

Ajurvéda je naukou o zdraví. Jedná se tedy o masáž, která zbavuje organizmus stresu a napětí, podporuje imunitní a lymfatický systém a zpomaluje projevy stárnutí. Současně má velmi relaxační schopnosti, léčí tělo, duši i mysl.